Nasi eksperci

Piotr Bazan

Piotr Bazan – Chief Technology Officer

W branży IT od 2002 roku. Wieloletni programista FullStack, architekt rozwiązań IT. Współautor szeregu rozwiązań klasy SFA, CRM dla branży FMCG, Pharma. Znawca wielu technologii oraz języków programowania. Pasjonat optymalizacji, usprawniania oraz metaprogramowania. Wierny zasadzie “zrób raz i używaj w wielu miejscach”. W Intersys zajmuje stanowisko Chief Technology Officer, które pozwala na kształtowanie architektury rozwiązań opartych o Dynamics 365/CRM oraz Office 365 dla kluczowych klientów firmy. Jako zwierzchnik działu R&D zajmuje się także rozwojem autorskiego rozwiązania Morpheus, dzięki któremu można w krótkim czasie dostarczyć aplikacje samodzielne lub współpracujące z ekosystemem Dynamics 365 oraz Azure.


Ekspert Intersys

 Aleksandra Chlebek BI Consultant

Pasjonatka danych i wszelkich statystyk. Entuzjastka tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem Power Platform. Zawsze chętna i gotowa do podjęcia nowych wyzwań.  W wolnych chwilach gorliwa czytelniczka biografii i amatorka gry na skrzypcach.


Ekspert Intersys

Paulina Dąbek – CRM Consultant

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Od początku kariery zawodowej związania z obszarami MS Dynamics 365. Chętnie zdobywa nowe umiejętności oraz poszerza swoją wiedzę również w innych produktach Microsoft. Napotkane problemy traktuje jako wyzwania.  W pełni zaangażowania w wykonywane zadania. Prywatnie pasjonatka podróżowania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.


Ekspert Intersys

Dawid Fudała – BI Consultant

Absolwent wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Od zawsze cechuje go duże zamiłowanie do nowych technologii. Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i traktuje ją jak pasję. Charakteryzuje go duża skrupulatność podczas wykonywanych zadań oraz otwartość na nowe rozwiązania technologiczne. Specjalizuje się w rozwiązaniach Power Platform, szukając na co dzień poszerzenia ich integracji z rodziną produktów Dynamics 365 czy Microsoft 365. Wiedzę na temat niektórych produktów Power Platform oraz projektów informatycznych zdobywał już w trakcie studiów. Do zespołu Intersys dołączył w 2019 roku w wyniku udziału w pilotowym programie Akademia Intersys prowadzonym na Politechnice, natomiast pół roku później wraz z kolegami z pracy sam poprowadził zajęcia w ramach tego programu.  Brał udział w kilku projektach wdrożeniowych, w tym raz pełniąc funkcję konsultanta wiodącego (rozwiązanie Jet Reports). W działaniach wewnątrz-firmowych zajmował się współtworzeniem contentu produktowego. Duże znaczenie ma dla niego poprawnie przeprowadzona analiza wymagań. Prywatnie jego pasjami są: UX/UI Design, historia oraz szeroko pojęta kultura i rozrywka.


Ekspert Intersys

Justyna Jamuła – CRM Consultant

Studentka Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa na Politechnice Rzeszowskiej. Uczestniczyła w projektach wdrożeniowych, aktualnie pełni rolę konsultantki w Dziale Utrzymania Systemów. W pracy bardziej ceni umiejętności niż doświadczenie. Nie boi się podejmować nowych wyzwań. W wolnych chwilach maluje. Uważa, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym.


Dawid Kędra – Dynamics NAV/BC Consultant

Dawid jest studentem II–go stopnia Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, tam też zdobył tytuł inżyniera na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, który obecnie kontynuuje. Od zawsze interesowały go tematy związane z obszarem IT oraz analizy biznesowej. Uczestniczył w Akademii Intersys 2019/2020 i to był jego pierwszy kontakt z firmą oraz informatycznymi rozwiązaniami biznesowymi z rodziny Microsoft Dynamics 365. Mimo że nie ma doświadczenia na podobnym stanowisku, pragnie poszerzać swoją wiedzę i udoskonalać umiejętności w tym obszarze. Prywatnie Dawida pasjonuje historia, motoryzacja i przede wszystkim sport.


Justyna Kondera

Justyna Kondera – Content Marketing Specialist

Z branżą IT związana od 2015 roku, najpierw jako IT Recruitment Specialist, następnie jako marketingowiec. W Intersys pełni rolę Specjalistki ds. Contentu, ceni sobie perfekcję i harmonię, a w projektach graficznych dba o każdy szczegół. Nie boi się podejmowania nowych wyzwań, lubi pracę zespołową, jednak samowystarczalność pozwala jej na działanie w pojedynkę. W wolnych chwilach rozwija umiejętności #DIY, jest także pasjonatką fotografii oraz kryminalnych filmów i seriali dokumentalnych.


Mateusz Krawiec

Mateusz Krawiec – Junior Dynamics NAV/BC Consultant

Mateusz jest studentem dwóch kierunków na wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Od zawsze jego zainteresowania skłaniały się ku branży IT. Uczestnik Akademii Intersys. Po odbyciu praktyk przekonał się, że jest to dziedzina na której chce się skupić. Obecnie koncentruje się na doskonaleniu swoich umiejętności oraz pozyskiwaniu wiedzy praktycznej. Muzyka bez podziału na gatunki towarzyszy mu w życiu odkąd pamięta. W wolnych chwilach gra na gitarze basowej. Amator sportów siłowych.


Paweł Krulikowski Head of Dynamics CRM Department

Paweł związany jest z Microsoft Dynamics od 2014 roku. Wdrażał systemy klasy CRM w Polsce i za granicą (Austria, Holandia, Wielka Brytania) dla branży medialnej, sportów elektronicznych czy bankowości. W projektach pracował w rolach Konsultanta, Analityka oraz Project Managera. Z wykształcenia jest ekonomistą i politologiem. Uwielbia bezpośredni kontakt z Klientem i nowe wyzwania.


Paweł Mazurkiewicz

Paweł Mazurkiewicz – Dynamics NAV/BC Consultant

Od 2016 roku związany z systemami  Microsoft Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central. Na co dzień zajmuje się udziałem w wdrożeniach systemów ERP, tworzeniem specyfikacji funkcjonalnych, autorską kastomizacją oraz bieżącym wsparciem serwisowym. W firmie Intersys dodatkowo wspiera i dzieli się wiedzą w wielu obszarach systemu, tworzy content marketingowy oraz zajmuje się obiegiem elektronicznych dokumentów przy wykorzystaniu OCR. Wyjątkowo ceni sobie dobry kontakt i satysfakcję klienta podczas współpracy przy projektach. Prywatnie miłośnik podróżowania i aktywnego spędzania czasu. Wszelkie porażki i niepowodzenia stara się przekuć w sukces.


Karolina Ożóg – Dynamics NAV/BC Consultant

Zawodowo związana z produktem Microsoft Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central. Pracę konsultantki ceni za wyzwania, możliwość ciągłego rozwoju i brak monotonii. Kładzie nacisk na jakość wykonywanej pracy i dobre relacje z klientem. Prywatnie miłośniczka kryminałów i odnawiania starych mebli.


Szymon Pociask

Szymon Pociask – Head of Dynamics ERP Department

Od początku swojej kariery zawodowej związany ze zintegrowanymi systemami IT wspierającymi zarządzanie przedsiębiorstwem. Swoje doświadczenie z produktami Microsoft Dynamics zdobywał w pracy dla wiodących Partnerów Dynamics w Polsce. Specjalizuje się w rozwiązaniach Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central, których jest Konsultantem oraz Presales-em. Brał udział w kilkunastu projektach wdrożeniowych pełniąc funkcje konsultanta wiodącego, architekta oraz lidera zespołu. Wspomagał kilkadziesiąt procesów przed-sprzedażowych, a w działaniach wewnątrz-firmowych odpowiadał za współudział w tworzeniu contentu produktowego oraz wspomagał rozwój działań marketingowych. Propagator wykorzystywania rozszerzeń funkcjonalnych add-on w realizowanych projektach oraz maksymalizacji wartości dodanej, bezpośrednio dla Klienta, płynącej ze współpracy pomiędzy Partnerskiej w społeczności Dynamics. Inicjator programu współpracy z obszarem akademickim, który z zaangażowaniem realizuje w rzeszowskim oddziale firmy, gdzie pełni również funkcję Branch Managera. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec 2,5 rocznego szkraba. Pasjonat podróżowania i poznawania świata. Niezłomny optymista.


Adam Sobczyk

Adam Sobczyk – Chief Commercial Officer

Z branżą nowych technologii konsumenckich oraz biznesowych związany od 10 lat. Na co dzień odpowiada za doradztwo w zakresie cyfrowej transformacji dla firm z obszaru EMEA oraz APAC. Posiada szeroką wiedzę o marketingu oraz sprzedaży B2B zdobytą w wielu przedsiębiorstwach, zarówno na stanowisku menedżerskim, handlowym jak i właścicielskim. Doradzał w zakresie kreowania strategii marketingowych oraz sprzedażowych na każdym etapie lejka sprzedażowego setkom przedsiębiorstw o zróżnicowanej wielkości oraz z różnych branż. Ewangelista dobrych praktyk związanych z adopcją podczas wdrażania aplikacji biznesowych, posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów CRM, Marketing Automation oraz Business Intelligence. Pasjonat technologii konsumenckich i biznesowych oraz motoryzacji. Absolwent Wydziału Zarządzania, Uniwersytetu Warszawskiego. W Intersys pracuje od pięciu lat, odpowiada za strategię oraz jej egzekucję dla działu sprzedaży i marketingu.


Daniel Stafa Dynamics NAV/BC Consultant

Zainteresowanie systemami informatycznymi narodziło się u niego już w technikum informatycznym. Od momentu ukończenia studiów, zawodowo związany z produktem Microsoft Dynamics NAV oraz Dynamics 365 Business Central. Jego priorytetami są poszerzanie wiedzy oraz kontakt z klientem, które idealnie wpasowują się w rolę konsultanta. Brał udział w wielu projektach wdrożeniowych oraz serwisowych, również jako konsultant wiodący. Poza tym interesują go narzędzia, zintegrowane z rozwiązaniami Dynamics takie jak Continia Document Capture, Netronic Visual Production Sheduler czy Tasklet WMS. Wolne chwile wypełnia mu dobra książka lub rekreacyjna przejażdżka rowerem.


Aleksandra Wróbel

Aleksandra Wróbel Junior Dynamics NAV/BC Consultant

Ola jest studentką kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji II-go stopnia na Politechnice Rzeszowskiej. Swoje doświadczenie z IT rozpoczęła od pracy w systemie klasy HIS. Z rozwiązaniami Microsoft Dynamics 365 po raz pierwszy zetknęła się na Akademii Intersys. Szczególnie interesuje się analizą biznesową oraz analizą danych. W wolnych chwilach czyta książki każdego gatunku, ogląda filmy oraz gra na fortepianie.