Nasi eksperci

adam-moto-rszAdam Sobczyk – Head of Sales and Marketing Department

Z branżą nowych technologii konsumenckich oraz biznesowych związany od 9 lat. Na co dzień odpowiada za doradztwo w zakresie cyfrowej transformacji dla firm na rynku polskim oraz europejskim. Posiada szeroką wiedzę o potrzebach rynku B2B zdobytą podczas wieloletniej pracy w wydawnictwach technologicznych, w tym jako dziennikarz. Przez dwa lata jako pracownik największego wydawnictwa technologicznego International Data Group Poland, doradzał w zakresie kreowania strategii marketingowych oraz sprzedażowych na każdym etapie lejka sprzedażowego (content marketing, lead generation, lead nurturing). Pasjonat technologii konsumenckich i biznesowych oraz motoryzacji. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W Intersys pracuje od 3,5 roku, odpowiada za dział sprzedaży i marketingu; od 2,5 roku członek elitarnego programu Microsoft Partner Seller, dla najlepszych sprzedawców w kanale partnerskim.

Piotr_Bazan Piotr Bazan – Chief Technology Officer

W branży IT od 2002 roku. Wieloletni programista FullStack, architekt rozwiązań IT. Współautor szeregu rozwiązań klasy SFA, CRM dla branży FMCG, Pharma. Znawca wielu technologii oraz języków programowania. Pasjonat optymalizacji, usprawniania oraz metaprogramowania. Wierny zasadzie “zrób raz i używaj w wielu miejscach”. W Intersys zajmuje stanowisko Chief Technology Officer, które pozwala na kształtowanie architektury rozwiązań opartych o Dynamics 365/CRM oraz Office 365 dla kluczowych klientów firmy. Jako zwierzchnik działu R&D zajmuje się także rozwojem autorskiego rozwiązania Morpheus, dzięki któremu można w krótkim czasie dostarczyć aplikacje samodzielne lub współpracujące z ekosystemem Dynamics 365 oraz Azure.

Szymon_Pociask

Szymon Pociask – NAV Consultant / Rzeszów Branch Manager

Od początku swojej kariery zawodowej związany ze zintegrowanymi systemami IT wspierającymi zarządzanie przedsiębiorstwem. Swoje doświadczenie z produktami Microsoft Dynamics zdobywał w pracy dla wiodących Partnerów Dynamics w Polsce. Specjalizuje się w rozwiązaniach Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central, których jest Konsultantem oraz Presales-em. Brał udział w kilkunastu projektach wdrożeniowych pełniąc funkcje konsultanta wiodącego, architekta oraz lidera zespołu. Wspomagał kilkadziesiąt procesów przed-sprzedażowych, a w działaniach wewnątrz-firmowych odpowiadał za współudział w tworzeniu contentu produktowego oraz wspomagał rozwój działań marketingowych. Propagator wykorzystywania rozszerzeń funkcjonalnych add-on w realizowanych projektach oraz maksymalizacji wartości dodanej, bezpośrednio dla Klienta, płynącej ze współpracy pomiędzy Partnerskiej w społeczności Dynamics. Inicjator programu współpracy z obszarem akademickim, który z zaangażowaniem realizuje w rzeszowskim oddziale firmy, gdzie pełni również funkcję Branch Managera. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec 2,5 rocznego szkraba. Pasjonat podróżowania i poznawania świata. Niezłomny optymista.