Nasi eksperci

Piotr_Bazan

Piotr Bazan – Chief Technology Officer

W branży IT od 2002 roku. Wieloletni programista FullStack, architekt rozwiązań IT. Współautor szeregu rozwiązań klasy SFA, CRM dla branży FMCG, Pharma. Znawca wielu technologii oraz języków programowania. Pasjonat optymalizacji, usprawniania oraz metaprogramowania. Wierny zasadzie “zrób raz i używaj w wielu miejscach”. W Intersys zajmuje stanowisko Chief Technology Officer, które pozwala na kształtowanie architektury rozwiązań opartych o Dynamics 365/CRM oraz Office 365 dla kluczowych klientów firmy. Jako zwierzchnik działu R&D zajmuje się także rozwojem autorskiego rozwiązania Morpheus, dzięki któremu można w krótkim czasie dostarczyć aplikacje samodzielne lub współpracujące z ekosystemem Dynamics 365 oraz Azure.


Ekspert Intersys

 Aleksandra Chlebek BI Consultant

Pasjonatka danych i wszelkich statystyk. Entuzjastka tworzenia rozwiązań z wykorzystaniem Power Platform. Zawsze chętna i gotowa do podjęcia nowych wyzwań.  W wolnych chwilach gorliwa czytelniczka biografii i amatorka gry na skrzypcach.


Ekspert Intersys

Paulina Dąbek – CRM Consultant

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Od początku kariery zawodowej związania z obszarami MS Dynamics 365. Chętnie zdobywa nowe umiejętności oraz poszerza swoją wiedzę również w innych produktach Microsoft. Napotkane problemy traktuje jako wyzwania.  W pełni zaangażowania w wykonywane zadania. Prywatnie pasjonatka podróżowania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.


Ekspert Intersys

Dawid Fudała – BI Consultant

Absolwent wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Od zawsze cechuje go duże zamiłowanie do nowych technologii. Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i traktuje ją jak pasję. Charakteryzuje go duża skrupulatność podczas wykonywanych zadań oraz otwartość na nowe rozwiązania technologiczne. Specjalizuje się w rozwiązaniach Power Platform, szukając na co dzień poszerzenia ich integracji z rodziną produktów Dynamics 365 czy Microsoft 365. Wiedzę na temat niektórych produktów Power Platform oraz projektów informatycznych zdobywał już w trakcie studiów. Do zespołu Intersys dołączył w 2019 roku w wyniku udziału w pilotowym programie Akademia Intersys prowadzonym na Politechnice, natomiast pół roku później wraz z kolegami z pracy sam poprowadził zajęcia w ramach tego programu.  Brał udział w kilku projektach wdrożeniowych, w tym raz pełniąc funkcję konsultanta wiodącego (rozwiązanie Jet Reports). W działaniach wewnątrz-firmowych zajmował się współtworzeniem contentu produktowego. Duże znaczenie ma dla niego poprawnie przeprowadzona analiza wymagań. Prywatnie jego pasjami są: UX/UI Design, historia oraz szeroko pojęta kultura i rozrywka.


Ekspert Intersys

Justyna Jamuła – CRM Consultant

Studentka Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa na Politechnice Rzeszowskiej. Uczestniczyła w projektach wdrożeniowych, aktualnie pełni rolę konsultantki w Dziale Utrzymania Systemów. W pracy bardziej ceni umiejętności niż doświadczenie. Nie boi się podejmować nowych wyzwań. W wolnych chwilach maluje. Uważa, że dzień bez uśmiechu jest dniem straconym.


Ekspert Intersys

Justyna Kondera – Content Marketing Specialist

Z branżą IT związana od 2015 roku, najpierw jako IT Recruitment Specialist, następnie jako marketingowiec. W Intersys pełni rolę Specjalistki ds. Contentu, ceni sobie perfekcję i harmonię, a w projektach graficznych dba o każdy szczegół. Nie boi się podejmowania nowych wyzwań, lubi pracę zespołową, jednak samowystarczalność pozwala jej na działanie w pojedynkę. W wolnych chwilach rozwija umiejętności #DIY, jest także pasjonatką fotografii oraz kryminalnych filmów i seriali dokumentalnych.


Paweł Mazurkiewicz

Paweł Mazurkiewicz – Dynamics NAV/BC Consultant

Od 2016 roku związany z systemami  Microsoft Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central. Na co dzień zajmuje się udziałem w wdrożeniach systemów ERP, tworzeniem specyfikacji funkcjonalnych, autorską kastomizacją oraz bieżącym wsparciem serwisowym. W firmie Intersys dodatkowo wspiera i dzieli się wiedzą w wielu obszarach systemu, tworzy content marketingowy oraz zajmuje się obiegiem elektronicznych dokumentów przy wykorzystaniu OCR. Wyjątkowo ceni sobie dobry kontakt i satysfakcję klienta podczas współpracy przy projektach. Prywatnie miłośnik podróżowania i aktywnego spędzania czasu. Wszelkie porażki i niepowodzenia stara się przekuć w sukces.


Szymon_Pociask

Szymon Pociask – Head of Dynamics ERP Department

Od początku swojej kariery zawodowej związany ze zintegrowanymi systemami IT wspierającymi zarządzanie przedsiębiorstwem. Swoje doświadczenie z produktami Microsoft Dynamics zdobywał w pracy dla wiodących Partnerów Dynamics w Polsce. Specjalizuje się w rozwiązaniach Dynamics NAV i Dynamics 365 Business Central, których jest Konsultantem oraz Presales-em. Brał udział w kilkunastu projektach wdrożeniowych pełniąc funkcje konsultanta wiodącego, architekta oraz lidera zespołu. Wspomagał kilkadziesiąt procesów przed-sprzedażowych, a w działaniach wewnątrz-firmowych odpowiadał za współudział w tworzeniu contentu produktowego oraz wspomagał rozwój działań marketingowych. Propagator wykorzystywania rozszerzeń funkcjonalnych add-on w realizowanych projektach oraz maksymalizacji wartości dodanej, bezpośrednio dla Klienta, płynącej ze współpracy pomiędzy Partnerskiej w społeczności Dynamics. Inicjator programu współpracy z obszarem akademickim, który z zaangażowaniem realizuje w rzeszowskim oddziale firmy, gdzie pełni również funkcję Branch Managera. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec 2,5 rocznego szkraba. Pasjonat podróżowania i poznawania świata. Niezłomny optymista.


Adam Sobczyk – Head of Sales and Marketing Department

Z branżą nowych technologii konsumenckich oraz biznesowych związany od 9 lat. Na co dzień odpowiada za doradztwo w zakresie cyfrowej transformacji dla firm na rynku polskim oraz europejskim. Posiada szeroką wiedzę o potrzebach rynku B2B zdobytą podczas wieloletniej pracy w wydawnictwach technologicznych, w tym jako dziennikarz. Przez dwa lata jako pracownik największego wydawnictwa technologicznego International Data Group Poland, doradzał w zakresie kreowania strategii marketingowych oraz sprzedażowych na każdym etapie lejka sprzedażowego (content marketing, lead generation, lead nurturing). Pasjonat technologii konsumenckich i biznesowych oraz motoryzacji. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W Intersys pracuje od 3,5 roku, odpowiada za dział sprzedaży i marketingu; od 2,5 roku członek elitarnego programu Microsoft Partner Seller, dla najlepszych sprzedawców w kanale partnerskim.