Dynamics NAV/Business Central

System klasy ERP, który usprawni procesy finansowe w Twojej firmie.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 Business Central ułatwiają zarządzanie standardowymi procesami, danymi i działaniami finansowymi w firmie, takimi jak:

 • księgowanie transakcji,
 • generowanie dokumentów finansowych,
 • przygotowywanie kompleksowych analiz finansowych,
 • controlling procesów finansowych,
 • przejrzyste raportowanie,
 • obsługa kont bankowych,
 • zarządzanie kosztami produkcji i środkami trwałymi.

Nie ma nic bardziej wymagającego cierpliwości i dokładności, niż sporządzanie bilansów czy kosztorysów firmy. Aby wszystkie zadania mogły przebiegać w sposób prawidłowy, warto postawić na rozwiązania informatyczne, dzięki którym usprawnienie procesów finansowych prowadzonych przez przedsiębiorstwo stanie się znacznie łatwiejsze i efektywniejsze. Podejmuj słuszne decyzje, z łatwością generuj niezbędne do rozliczeń dokumenty i zadbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu z Microsoft Dynamics 365 Business Central.

ROZWIJAJ BIZNES W OPARCIU O SPRAWDZONE NARZĘDZIA

Microsoft Dynamics 365 Business Central wykorzystasz do osiągnięcia równowagi między dostępem do wiedzy na temat przedsiębiorstwa, a właściwym funkcjonowaniem działu finansowego. Usprawnienie tych procesów za sprawa proponowanego narzędzia okaże się znacznie łatwiejsze i wygodniejsze, niż przypuszczałeś. Dzięki narzędziom zawartym w Microsoft Dynamics 365 Business Central możesz:

 • zarządzać księgowością oraz przepływem dokumentów,
 • szybko i sprawnie przygotowywać zestawienia oraz rejestry, a tym samym oszczędzać czas na inne działania,
 • analizować strategie budżetowe oraz sprawdzać potencjalne wyniki podejmowanych decyzji,
 • optymalizować czas pracy działu zasobów pieniężnych poprzez szybką wymianę wszystkich dokumentów,
 • prognozować przepływy pieniężne na podstawie zebranych przez system danych oraz planować kolejne procesy.

ZARZĄDZAJ FINANSAMI SPRAWNIE Z MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL

Za sprawą dedykowanych rozwiązań otrzymujesz możliwość wygodnego kontrolowania działań finansowych podejmowanych w Twojej firmie. Miej wgląd w rejestry i dokumenty, analizuj strategie budżetowe, a do tego przewiduj i reaguj szybko na wszelkie zbliżające się zmiany. System klasy ERP w sposób zdecydowany usprawni procesy finansowe w Twojej firmie. Funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 Business Central ułatwiają zarządzanie standardowymi procesami, danymi i działaniami finansowymi w firmie.

ŁATWE USPRAWNIENIE PROCESÓW FINANSOWYCH

Za pomocą zestawu narzędzi dostępnych w Microsoft Dynamics 365 Business Central zyskujesz możliwość księgowania transakcji, generowania dokumentów finansowych, sporządzania kompleksowych analiz finansowych oraz kontrolowania procesów biznesowych. Otrzymujesz przejrzyste, dokładnie sporządzone raporty, obsługujesz konta bankowe firmy oraz zarządzasz kosztami produkcji. Wszystko to przy pomocy jednego, wygodnego w obsłudze rozwiązania składającego się z przemyślanych narzędzi dopasowujących się do potrzeb i sposobu działania Twojego przedsiębiorstwa.

MASZ WSZYSTKIE PROCESY POD KONTROLĄ

Rozwiązanie to dedykowane jest każdemu przedsiębiorcy, który szuka sposobu na usprawnienie prowadzonych i zlecanych procesów. Kontroluj, co dzieje się z zasobami pieniężnymi firmy i w jaki sposób zostają one rozdysponowane. Cała dotycząca tego dokumentacja i wszystkie dane będą zachowane w funkcjonalnościach Microsoft Dynamics 365 Business Central, zsynchronizowanych z systemami informatycznymi zastosowanymi przez Twoją firmę.

Co oznacza Microsoft Dynamics 365 Business Central dla Twojej firmy:

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE FINANSAMI W WYBRANYM MIEJSCU I CZASIE

Platforma Microsoft Dynamics 365 Business Central pozwala pracować w dowolnym miejscu i o wybranej porze. Delegacja, praca zdalna czy inne obowiązki nie przeszkodzą w pełnym zarządzaniu finansami firmy, kiedy zalogujesz się do systemu.

PEŁNY OBRAZ AKTYWÓW, OPERACJI I WYNIKÓW W CZASIE RZECZYWISTYM

Wszystkie dane wprowadzane do systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central są dostępne w czasie rzeczywistym, również z poziomu narzędzi analitycznych. Dzięki temu widzisz najświeższy i najpełniejszy obraz stanu finansów Twojej firmy, i możesz błyskawicznie reagować na niepożądane zjawiska albo trendy.

OPTYMALNE DECYZJE FINANSOWE DZIĘKI ZAAWANSOWANYM NARZĘDZIOM ANALITYCZNYM

Z Microsoft Dynamics 365 Business Central podejmiesz najlepsze dla Twojej firmy decyzje finansowe, mając do dyspozycji rozbudowany zestaw narzędzi analitycznych, które korzystają z danych najbardziej aktualnych w danym momencie. Wyświetlisz analizy i raporty w formie graficznej, łatwo przygotujesz porównania danych i rozważysz różne możliwości działania. Decyzja należy do Ciebie.

MOŻLIWOŚĆ STRATEGICZNEGO PRZYGOTOWANIA SIĘ NA RÓŻNE SCENARIUSZE BUDŻETOWE

W Microsoft Dynamics 365 Business Central stworzysz różne wersje budżetu na ten sam okres, przygotowując się strategicznie na potencjalne zmiany. Porównasz swoje plany z prognozami przychodów i skorygujesz je o najświeższe informacje. Twój budżet zawsze będzie pod kontrolą.

SKUPIENIE NA WAŻNYCH OPERACJACH FINANSOWYCH DZIĘKI USPRAWNIENIU PODSTAWOWYCH DZIAŁAŃ

Łatwość generowania podstawowych dokumentów finansowych w Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz usprawnienie procesów analitycznych, controllingowych i zarządczych pozwala uwolnić się od żmudnego przeglądania wielu dokumentów i źródeł danych. Zaoszczędzony czas i uwagę możesz przeznaczyć na najistotniejsze operacje finansowe lub budowanie planów rozwoju w oparciu o najbardziej aktualne dane.

ŁATWOŚĆ KSZTAŁTOWANIA PRZEPŁYWU DOKUMENTÓW I AKCEPTACJI MIĘDZY UŻYTKOWNIKAMI

Microsoft Dynamics 365 Business Central dba też o bezpieczeństwo operacji finansowych w firmie. W zależności od funkcji pełnionej w organizacji i roli dla operacji finansowych, pracownik otrzymuje dostęp do niezbędnych danych i działań w systemie. Ścieżki przepływu danych, dokumentów i akceptacji możesz tworzyć i modyfikować bezpośrednio z poziomu platformy, kierując je tylko do niezbędnej grupy osób.

ZGODNOŚĆ Z WYTYCZNYMI RODO ODNOŚNIE BEZPIECZEŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH

Microsoft Dynamics 365 Business Central spełnia techniczne wymogi określone dla firmowego systemu informatycznego w Rozporządzeniu Ogólnym Parlamentu Europejskiego o Ochronie Danych Osobowych, które weszło w życie 25 maja 2018 roku.

Pełna lista funkcjonalności dostępna na stronie Microsoft: https://dynamics.microsoft.com/pl-pl/business-central/capabilities/